Рӯйхати Сафирон

Сафирони Фаронса муқими Русия :

Ҷаноби Пйер Морел (18 ноябри 1992)

Ҷаноби Юбер Колен де Вердер (6 феврали 1997)

Ҷаноби Клод Бланшмезон (24 маи 2000)


Сафирони Фаронса дар Тоҷикистон :

Ҷаноби Пйер Андриё, Мушовири якум (2002-2003), Кордон (январи 2003), Сафир тибқи декрет аз 19 июни 2003

Ҷаноби Оливе М. Пелен (21 декабри 2006, тибқи декрет аз 1-уми декабри 2006)

Ҷаноби Анри Зиппер де Фабиани (28 январи 2009, тибқи декрет аз 27 ноябри 2008)

Ҷаноби Дидие Леруа (аз 1 июли 2012, тибқи декрет аз 16 апрели 2012)

Dernière modification : 03/12/2012

Haut de page